Wystrój mieszkania

Jak kryształki lodu, czyli kilka słów o “zimowych” uchwytach gałkowych

07.12.2016 Zima to czas, kiedy w aranżacjach naszych wnętrz wiele się zmienia. Lubimy celebrować i podkreślać świąteczny klimat za pomocą różnorodnych akcesoriów – świateł, lampek,

07.12.2016

Zima to czas, kiedy w aranżacjach naszych wnętrz wiele się zmienia. Lubimy celebrować i podkreślać świąteczny klimat za pomocą różnorodnych akcesoriów – świateł, lampek, tematycznych figurek i ozdób. Dlaczego jednak nie pokusić się o odrobinę kompozycyjnego szaleństwa i nie zmienić we wnętrzu czegoś nieoczywistego? Podmuch grudniowej świeżości wprowadzą do aranżacji uchwyty meblowe rodem z baśni o Królowej Śniegu.

Wyglądają jak niewielkie kryształki, które doskonale rozpraszają światło – i to w tym tkwi ich największy urok. Idealnie uzupełnią każdą aranżację w stylu glamour, ozdobią klasyczne, czarne fronty dodając im nieco blasku lub staną się dominantą artystyczną we wnętrzu, w którym pierwsze skrzypce gra romantyczny shabby chic.

Na uchwyty gałkowe ozdobione szlifowanym szkłem możemy postawić niemal wszędzie, jednak najlepiej poczują się we wnętrzu sypialni, łazienki czy salonu – zwłaszcza w towarzystwie stylizowanej toaletki czy komody, eleganckiego kredensu czy kobiecego schowka na biżuterię i akcesoria. – Kolekcja Crystal Palace wprowadzi do wnętrza nieco blichtru i elegancji w kobiecym, stylowym wydaniu – podkreśla Joanna Repko, ekspert firmy GTV. – To niebanalny element aranżacyjny, który, choć w pierwszej chwili kojarzy się z zimowym, chłodnym nastrojem, to dzięki odpowiedniemu oświetleniu, pokaże swoje ciepłe, wielobarwne oblicze – nie zapominajmy wszak, że wnętrze glamour to przede wszystkim dodatki. Błyszczące, kryształowe żyrandole, duże lustra w bogato zdobionych ramach – wszystko, co tak naprawdę ukochała sobie epoka baroku, jednak w nowoczesnym, odświeżonym wydaniu. I w ten trend wpisaliśmy linię uchwytów biżuteryjnych – dodaje ekspert firmy GTV.

Decydując się na tak odważną rearanżację pomieszczenia należy pamiętać, że zmiana uchwytu meblowego potrafi zmienić charakter całego frontu, a niekiedy nawet wpłynąć na postrzeganie kompozycji całego wnętrza. Dzięki aplikacji Intiaro, wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną i wizualizacje 3D, możemy obejrzeć uchwyty we własnym domu, w konkretnym pomieszczeniu i na docelowych meblach. Można swobodnie nawigować między poszczególnymi kolekcjami uchwytów, wybierać konkretny model, zmieniać jego dostępne wersje kolorystyczne i rozstaw, obracać go, powiększać, a nawet porównywać z innymi – aż do osiągniecia pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru. A wszystko to bez wychodzenia z domu, za pomocą telefonu lub tabletu – dla pełnej wygody i zadowolenia z dobrze podjętej decyzji.

A to już wiesz?  Sekrete magii Świąt Bożego Narodzenia

Jeśli lubimy odważne eksperymenty aranżacyjne, zima i nadchodzące święta są do tego pretekstem idealnym. A dzięki aplikacji Intiaro nie będzie to eksperyment ryzykowny.

Producent: GTV

Typ uchwytu: gałka

Strona www: www.gtv.com.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy