Wiadomości

“Pierwsza miłość” – Melka znów ma kłopoty!

Decyzją sądu Melka może być dalej resocjalizowana w domu Marysi. Dziewczyna jedzie razem z Krystianem do Torunia odwiedzić grób rodziców. Po powrocie czeka ją wielka i mało przyjemna niespodzianka, która zapowiada nowe problemy. Czy kiedykolwiek uda jej się zerwać z przeszłością?

Melka wciąż przeżywa kolejną rocznicę śmierci rodziców i wyjazd z Krystianem do Torunia, w czasie którego bardzo się do siebie zbliżyli. Widzi światełko w tunelu swojego pełnego katastrof życia. Jej przyszłość zaczyna rysować się w coraz jaśniejszych barwach. Do czasu?

Do mieszkania Marysi z niezapowiedzianą wizytą wpadają ?koleżanki? z ośrodka – Ruda i Żyleta.

Melka wie doskonale, że dziewczyny nie wpadły na towarzyskie pogaduchy. Ta wizyta można oznaczać tylko jedno ? nowe kłopoty. Choć stara się tego nie pokazać, jest przerażona.

Ruda i Żyleta, agresywne i chamskie jak zwykle, nieznoszącym sprzeciwu tonem, dając Melce do zrozumienia, że jak się nie zgodzi będzie miała ?przechlapane?, informują ją, że od dziś będzie dla nich ?dilować?. Wręczają jej worek z towarem i na odchodnym rzucają, że wrócą za kilka dni. Po kasę?

Słysząc wciąż ich wulgarny śmiech za drzwiami, Melka zastyga na środku mieszkania z workiem wypełnionym tajemniczymi pigułkami. Kompletnie nie wie co powinna zrobić.

Czas szybko mija – po kilku dniach, nietknięty worek wciąż leży głęboko schowany w domu Marysi, a ona (wciąż) nie ma pieniędzy na haracz. Ani pomysłu, jak rozwiązać ten kłopot. Postawiona pod ścianą, pożycza pieniądza ? a nie jest to mała suma ? u Krystiana.

Przychodzi dzień kolejnych odwiedzin prześladowczyń z Ośrodka. Słysząc bicie własnego serca Melka otwiera im drzwi. Modli się, żeby dziewczyny odczepiły się od niej kiedy przekaże im ?kasę? po którą przyszły.

Nic z tego. Ruda i Żyleta, zadowolone z wykonanego przez małolatę zadania zabierają pieniądze, w zamian?zostawiając jej kolejny towar.

Melka z jednej strony jest totalnie przybita, z drugiej umiera ze strachu – sytuacja robi się poważna, musi zwierzyć się komuś ze swojego wielkiego problemu. Nie mogąc powiedzieć o niczym Krystianowi, wybiera na swojego powiernika Dominika. Chłopak obiecuje, że znajdzie jakieś rozwiązanie.

Tym rozwiązaniem jest? Krystian, który spotyka się z Rudą i Żyletą na spotkanie, żeby zwrócić im drugą paczkę.

Dziewczyny nie mogą się nadziwić jego naiwności ? ?gówniarz? chyba nie wie z kim właśnie zadarł. Jeśli myśli, że tak zakończy sprawę, to jest w wielkim błędzie.

Przekazują wszystkie informacje i towar swojemu szefowi ? Dragonowi. To on od tej pory będzie o wszystkim decydował bezpośrednio.

Marysia i Melka poznają Dragona ? nie wiedzą, że to nie jest przypadek… Diler nie ukrywa swojego zainteresowania Melką. Zaczyna się koło niej kręcić.

Krystian nie ukrywa z kolei zazdrości o swoją dziewczynę. Zrządzeniem losu, jeszcze tego samego dnia dowie się kim jest i czego chce od Melki jej ?nowy adorator?. Także on dostanie propozycję nie do odrzucenia?

Emisja wątku z narkotykami od 24 kwietnia. Spotkanie Dragona i Melki z Marysią 1 maja.

Fotosy do pobrania tu:

https://chmura.atmgrupa.pl/photo/#!Albums

dziennikarz

zdjecia2014


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył

hastagi na stronie:

#pierwsza miłość 2015

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy