Konkursy

Termo Organika ogłosiła wyniki konkursu na amatorski film

Komunikat prasowy Warszawa, 27 sierpnia 2018r. Termo Organika ogłosiła wyniki konkursu na amatorski film Konkurs #POSTAWNAGRAFIT rozstrzygnięty! Termo Organika, największy polski producent styropianu, ogłosiła wyniki

Komunikat prasowy
Warszawa, 27 sierpnia 2018r.

Termo Organika ogłosiła wyniki konkursu na amatorski film

Konkurs #POSTAWNAGRAFIT rozstrzygnięty!

Termo Organika, największy polski producent styropianu, ogłosiła wyniki konkursu na amatorski krótki film, którego motywem przewodnim było hasło #POSTAWNAGRAFIT. Nadesłane filmy oceniało jury, któremu przewodziła ambasadorka marki Termo Organiki Omenaa Mensah, a laureaci konkursu otrzymali nagrody pieniężne. Nagrodzone prace są już dostępne na stronie firmowej Termo Organiki.

Organizator konkursu nie stawiał żadnych ograniczeń, co do formy dzieła. Jedynym wymogiem było wyeksponowanie motywu przewodniego konkursu, czyli hasła #POSTAWNAGRAFIT, pozytywny przekaz nawiązujący do sloganu firmy: “Myśl ciepło” oraz nieprzekraczalny 60-sekundowy czas trwania filmu. W konkursie mogli wziąć udział zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Hasło konkursowe #POSTAWNAGRAFIT nawiązuje do produkowanych przez Termo Organikę grafitowych płyt styropianowych, które charakteryzują się najwyższą jakością, doskonałymi właściwościami użytkowymi i najkorzystniejszym współczynnikiem przenikania ciepła.

Autorzy najciekawszych filmów otrzymali nagrody pieniężne. Łączna pula nagród wyniosła 10.000 zł. Nagrodę główną w wysokości 5.000 zł zdobył Tomasz Bylina za film „Grafitowa animacja”, nagroda za drugie miejsce w wysokości 2.000 zł trafiła do Dominika Depty za film „Prosty poradnik”, trzecie miejsce zajęli Barbara Lutzner i Kacper Jurowicz za film „Postaw na grafit”, otrzymując nagrodę w wysokości 1.000 zł. Jury wyróżniło również 4 filmy, przyznając każdemu twórcy nagrodę w wysokości 500 zł. Wyróżnieni to: Michał Bojara za film „Inspiracja TO”, Patryk Błażejewski za film „Ciepła gawra”, Daria Wachowicz i Basia Ogrodniczak za film „Metamorfoza” oraz Natalia Merchut za film „Sztuka wyboru”. Przewodniczącą jury oceniającą filmowe dzieła była Omenaa Mensah, popularna i lubiana dziennikarka oraz ambasadorka marki Termo Organika.

– #POSTAWNAGRAFIT to drugi konkurs filmowy, który zorganizowaliśmy. Podobnie jak zeszłoroczny konkurs „Nakręć się na czarne kropki” cieszył się dużym zainteresowaniem, a zgłoszone materiały filmowe przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkich autorów zgłoszonych filmów śmiało możemy nazwać twórczymi osobowościami. Otrzymaliśmy mnóstwo kreatywnych, pozytywnych, ciepłych i zabawnych filmów nawiązujących do hasła #POSTAWNAGRAFIT – mówi Krzysztof Krzemień, koordynator konkursu z Termo Organiki – Każdy film był wyjątkowy i w odmienny sposób nawiązywał do głównego motywu konkursu. To było naprawdę niezwykle ciekawe doświadczenie.

A to już wiesz?  Struktura XTreme Matt Pfleiderer finalistą konkursu Dobry Wzór

Nagrodzone filmy są już dostępne na stronie internetowej Termo Organiki:
www.termoorganika.pl/konkurs

Jak również na kanale Termo Organiki na YT:

https://bit.ly/2MswGn2

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy