Sypialnia

Nadzwyczajna miękkość i design

Nadzwyczajna miękkość i design z Wendre Ultra Soft 3D Marzenia o poduszce tak miękkiej, że po przyłożeniu do niej głowy zapadniesz w głęboki sen, stały

Nadzwyczajna miękkość i design
z Wendre Ultra Soft 3D

Marzenia o poduszce tak miękkiej, że po przyłożeniu do niej głowy zapadniesz w głęboki sen, stały się rzeczywistością. Wendre wprowadza na rynek linię kołder i poduszek Ultra Soft z tłoczeniem 3D. Pościel będzie dostępna w trzech kolorach: białym, szarym oraz ecru.

Marka Wendre wprowadza do sprzedaży nadzwyczajnie miękką linię pościeli: Ultra Soft 3D. Stylowe kołdry i poduszki, dają poczucie zupełnie nowej jakości snu. Niezwykła miękkość linii Ultra Soft 3D to efekt zastosowania innowacyjnego wypełnienia. Standardowe włókna zastąpiono puchem poliestrowym, który sprawia, że w poduszkach i kołdrach można się wprost „zanurzyć”. Uniwersalna kolorystyka linii Ultra Soft 3D sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Miłośnicy nowoczesnych aranżacji inspirowanych stylem skandynawskim będą mogli wybrać pomiędzy bielą i szarością. Kolor ecru sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu romantycznym i klasycznym. Efektowne przeszycia oraz subtelnie wytłoczony motyw roślinny czynią z Ultra Soft 3D nie tylko wyjątkową kołdrę, ale również stylowy, elegancki dodatek do każdej sypialni. Pościel wykonano z wysokiej jakości materiałów, dlatego nie wymaga dodatkowego oblekania w poszewki. Ultra Soft 3D to bez wątpienia najbardziej miękka i puszysta linia kołder i poduszek dostępna obecnie w sprzedaży.

Puch poliestrowy posiada również świetne właściwości termiczne, dlatego pościeli można używać przez cały rok.

Kołdry dostępne w trzech kolorach w rozmiarach:
155×200 sugerowana cena detaliczna: 65 zł
220×200 sugerowana cena detaliczna: 79 zł

Poduszki dostępne w trzech kolorach w rozmiarach
50×60 sugerowana cena detaliczna: 19,90 zł
70×80 sugerowana cena detaliczna: 29,90 zł

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

A to już wiesz?  Chroń swoje łóżko przed niechcianymi gośćmi

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy