Wiadomości

Game Industry Trends 2014 już 2 – 3 października w Warszawie

Już w dniach 2-3 października IV edycja konferencji branżowej Game Industry Trends 2014 w Warszawie! Gry to nie tylko rozrywka cyfrowa. To także planszówki, gamifikacja i, chyba przede wszystkim, poważny biznes. Na Game Industry Trends od wielu już lat pokazujemy szerokie spektrum growej tematyki: od sytuacji branży gier wideo, poprzez wirtualne waluty w światach gier i pośrednim zarabianiu na grach,

Już w dniach 2-3 października IV edycja konferencji branżowej Game Industry Trends 2014 w Warszawie! Gry to nie tylko rozrywka cyfrowa. To także planszówki, gamifikacja i, chyba przede wszystkim, poważny biznes. Na Game Industry Trends od wielu już lat pokazujemy szerokie spektrum growej tematyki: od sytuacji branży gier wideo, poprzez wirtualne waluty w światach gier i pośrednim zarabianiu na grach, kończąc na najnowszych sukcesach grywalizacji i game-based learning. Nasi prelegenci przedstawią sytuację rynkową gier mobilnych czy free 2 play oraz w najnowszej edycji opowiedzą o japońskiej branży. Keaynote speakerem jest Yu-kai Chou, pionier gamifikacji i prelegent Gamification Summit, który opowie jak skutecznie wdrażać biznesowe rozwiązania bazując na mechanice gier.

?Game Industry Trends to konferencja, którą robimy już po raz czwarty ? mówi Dariusz Sokołowski, co-founder NoNoobs.pl S.A. organizatora konferencji ? W tym roku sporo o gamifikacji, dużo o seriuos games, generalnie sporo o wykorzystaniu gier w celach nie rozrywkowych. Rynek rośnie bardzo szybko, warto pokazać co jest nowego w różnych jego obszarach. Polecam każdej firmie prezentację Yu-kai Chou, jednego z najlepszych specjalistów od gamifikacji. Jej zasady są na tyle uniwersalne, że można jej używać w praktycznie każdym aspekcie biznesowym. A że dobre wdrożenie gamifikacji jest sprawą wymagającą ogromnej wiedzy trzeba korzystać z każdej możliwości spotkania z osobami mającymi za sobą skuteczne realizacje ? dodaje Dariusz Sokołowski?.

Czy wirtualna waluta jest legalna? Pierwsza rozmowa z Secret Service po wydaniu magazynu. Przyszłość gier klasy AAA w obliczu inwazji F2P. To tylko niektóre tematy, które przez 2 dni będą przewijały się podczas Game Industry Trends 2014. Wykorzystanie wirtualnej waluty jest coraz powszechniejsze, jak przygotować się do jej powszechnego użycia? Co z grami indie? Skąd tak doża popularność obecnie? Jak uczyć robić gry? Nie jest to łatwy temat, a poruszymy go na specjalnym, dedykowanym panelu z udziałem przedstawicieli świata nauki i branży gier.

A to już wiesz?  Wzrost rezerw ropy i gazu Serinus Energy o 129% - ich wartość to ponad 600 mln USD

Podczas konferencji przewinie się ponad 30 prelegentów, zaplanowaliśmy dwa panele dyskusyjne, Q&A z keynote Yu-Kai oraz dwie równoległe ścieżki prezentacyjne w drugim dniu. Będą tacy weterani jak Maciej Miąsik, Wojtek Ozimek czy Marcin Przasnyski. Będą reaktywatorzy Secret Service –  Robert Łapusz Łapiski i Piotr Micz Mańkowski. Premierowe wyniki badania Game Industry Trends 2014 przedstawi Piotr Zimozlak z SW Research, który przeprowadził badanie.  Będą najważniejsi polscy developerzy gier oraz firmy wspierające biznes growy. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym Programem Game Industry Trends 2014!

Program:    http://git2014.pl/program

Prelegenci:  http://git2014.pl/prelegenci

Bilety:        http://git2014.pl/rejestracja-na-konferencje

Miejsce konferencji: Businessman Institute, ul. Trakt Lubelski 40A, 04-870 Warszawa


dostarczył infoWire.pl

Źródło nonoobs.pl. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy