Wiadomości

DTZ doradzał IMMOFINANZ Group przy wynajmie powierzchni handlowej w Tarasach Zamkowych dla marki Carry

Firma DTZ pośredniczyła w procesie wynajmu ok. 1,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej na potrzeby marki Carry w nowym lubelskim centrum handlowym – Tarasy Zamkowe. Otwarcie obiektu nastąpi 4 marca br. Podczas transakcji najmu firma DTZ reprezentowała właściciela obiektu, austriackiego inwestora i dewelopera IMMOFINANZ Group. Tarasy Zamkowe to nowoczesne centrum handlowe usytuowane w

Firma DTZ pośredniczyła w procesie wynajmu ok. 1,5 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej na potrzeby marki Carry w nowym lubelskim centrum handlowym ? Tarasy Zamkowe. Otwarcie obiektu nastąpi 4 marca br. Podczas transakcji najmu firma DTZ reprezentowała właściciela obiektu, austriackiego inwestora i dewelopera IMMOFINANZ Group.

Tarasy Zamkowe to nowoczesne centrum handlowe usytuowane w dogodnej lokalizacji w centrum Lublina i jednocześnie jedna z największych inwestycji handlowych realizowanych obecnie w Polsce. Na 38 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej wysokiej jakości znajdzie się 150 lokali handlowo-usługowych, w tym kawiarnie, restauracje i obiekty o charakterze rozrywkowym. Klienci będą mogli dokonać pierwszych zakupów w nowym, lubelskim centrum już 4 marca br. Obiekt dysponuje 1,4 tys. miejsc postojowych na trzypoziomowym parkingu podziemnym.

Marka Carry zajmie w Tarasach Zamkowych lokal o powierzchni blisko 1,5 tys. metrów kwadratowych na poziomie +1 obiektu. Oferta obejmie kolekcje odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej.

Tarasy Zamkowe to kolejna już lokalizacja, gdzie doradzaliśmy przy zawarciu ważnej umowy najmu w segmencie handlowym. To kolejny dowód na to, jak wysoko cenią nasze kompetencje i doświadczenie wiodący deweloperzy powierzchni handlowych operujący na polskim rynku ? podsumowuje Renata Kusznierska, Dyrektor Zespołu Powierzchni Handlowych CEE, DTZ.

Cieszymy się, że Carry zdecydowało dołączyć do grona najemców lokali w Tarasach Zamkowych. Jestem pewien, że zlokalizowany tu sklep tej marki będzie cieszył się dużą popularnością ? mówi Maciej Mędrek, Zastępca Dyrektora, Zespół Powierzchni Handlowych, DTZ.


dostarczył infoWire.pl

Źródło DTZ. Dostarczył
A to już wiesz?  Konkurs fotograficzny ?Sztuka Faktu w obiektywie?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy