Wiadomości

Nadjeżdża Harley? on Tour – 23 motocykle. 33 imprezy. 16 krajów

Już w najbliższy weekend rozpoczyna się kolejna edycja Harley® on Tour - cyklu imprez organizowanych w całej Europie przez Harley-Davidson dla wszystkich miłośników motocykli tej legendarnej marki. Pasjonaci dwóch kółek będą mogli osobiście doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami Harley-Davidson, w tym nowymi modelami wyprodukowanymi w ramach Projektu RUSHMORE - do dyspozycji uczestników pełna ciężarówka motocykli -23 maszyny z rocznika 2014.Imprezy odbywać się będą przez 6 kolejnych wakacyjnych  weekendów w wybranych miastach Polski.Poza jazdami testowymi przygotowano również wiele atrakcji, dzięki którym warto będzie zostać dłużej na imprezie. Dzięki współpracy z ogólnopolskim programem „Weź się za wołowinę” zaproszono gości do udziału w tzw. live cookingu - co 1.5 godziny kucharz - Tomasz Jakubiak - będzie przygotowywał dania z wołowiny, a goście, poza możliwością spróbowania jego dań, będą je też mogli odtworzyć na udostępnionych grillach Napoleon.Partnerami imprezy są również Dunlop, Hard Rock Cafe, Tyskie, Kryniczanka, Profiton, którzy przygotowali dodatkowe aktywności dla

Już w najbliższy weekend rozpoczyna się kolejna edycja Harley? on Tour – cyklu imprez organizowanych w całej Europie przez Harley-Davidson dla wszystkich miłośników motocykli tej legendarnej marki. Pasjonaci dwóch kółek będą mogli osobiście doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami Harley-Davidson, w tym nowymi modelami wyprodukowanymi w ramach Projektu RUSHMORE – do dyspozycji uczestników pełna ciężarówka motocykli -23 maszyny z rocznika 2014.

Imprezy odbywać się będą przez 6 kolejnych wakacyjnych  weekendów w wybranych miastach Polski.

Poza jazdami testowymi przygotowano również wiele atrakcji, dzięki którym warto będzie zostać dłużej na imprezie. Dzięki współpracy z ogólnopolskim programem ?Weź się za wołowinę? zaproszono gości do udziału w tzw. live cookingu – co 1.5 godziny kucharz – Tomasz Jakubiak – będzie przygotowywał dania z wołowiny, a goście, poza możliwością spróbowania jego dań, będą je też mogli odtworzyć na udostępnionych grillach Napoleon.

Partnerami imprezy są również Dunlop, Hard Rock Cafe, Tyskie, Kryniczanka, Profiton, którzy przygotowali dodatkowe aktywności dla uczestników imprezy. Dodatkowo Radio Zet Chilli zaprosi gości do strefy Chill Out.

Jeśli nie chcesz się spóźnić, zapisz się już dzisiaj – decyduje kolejność zgłoszeń a ilość miejsc jest ograniczona.

Nie masz prawa jazdy? Nie ma problemu.

Osoby, które nie posiadają prawa jazdy kat. A będą mogły poczuć ?pozytywne wibracje? dzięki symulatorowi jazdy Jumpstart ? specjalnej platformie stacjonarnej, do której jest przymocowany prawdziwy motocykl.

Zostaw codzienność w lusterku wstecznym – Let?s Ride.

Więcej informacji i zapisy: www.harley-davidson.pl w zakładce Harley on Tour

Miejsca i daty:

Częstochowa 05-06 lipca

parking przed Centrum Handlowym M1, ul. Kisielewskiego 8/16

Nowy Sącz 12-13 lipca

parking przed Hipermarketem Real, ul. Gorzkowska 32

Łódź 19-20 lipca

parking przed salonem dealera H-D – ul. Dąbrowskiego 207/225

A to już wiesz?  Kupujemy coraz więcej świątecznych ozdób do dekoracji domu ? głównie przez Internet

Warszawa 26-27 lipca

parking przed salonem dealera H-D – ul. Górczewska 30

Poznań 02-03 sierpnia

parking przed salonem dealera H-D – ul. Św. Michała 43

Wrocław 09-10 sierpnia

parking – przed centrum handlowym Sky Tower – ul. Powstańców Śląskich 95

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Harley-Davidson CEE. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy